max m. 17. sep 2019. 14:43

Tak lai éd to kukurûzu pashi . Uz vinu veselîbu !

Vasilijs P. 17. sep 2019. 14:40

Kukurūza!Popkorniem!Tempratūras un radiācijas apstrādes augstas-tad nekas!

max m. 17. sep 2019. 14:39

Kas viniem tur tàds garshîgs,kas pérkams ?

Vasilijs P. 17. sep 2019. 14:38

Ņikitas Hrušķjova kungs un Kazahstāna...ja runas par radiāciju...

max m. 17. sep 2019. 14:36

Domà shamais sadzirdés ?

Raivo K. 17. sep 2019. 13:42


ierakstam «Nekur neaizlidoju...»
Raivo K. 17. sep 2019. 13:31

Vasilijs P. 17. sep 2019. 13:23

Jesļi Preziģent Belorusiji zaberjotsa razbiratca ģetskom pitaņijem!Štrafaņjot!raģiacija!

dior d. 17. sep 2019. 12:19

Cik jauki :)  

Frēzija v. 17. sep 2019. 11:16

Gan jau pienăks diena, kad gribēsi aizlidot ...  
Skaisti foto, es tur pēdējo reizi biju pirms diviem gadiem.


ierakstam «Nekur neaizlidoju...»
Dzēsts profils 17. sep 2019. 09:22

Eh, kā nepaveicās...Nākošreiz draudzenei saki, ka lidosi pie viņas ciemos un tad tik pat smaidīga nākošreiz būsi Tu

ierakstam «Nekur neaizlidoju...»
Dzēsts profils 17. sep 2019. 09:19

Ārā tik rudenīgs drēgnums,loga rūts vienās lāsēs,pagalms vienās peļķēs...Vai nevajadzētu jau atklāt rudens sezonu un piedāvāt ūdens izturīgus gumpiņus?

Dzēsts profils 17. sep 2019. 08:11

Domāju   , ka uz visa veida un tilpuma kandžām arī tas  attiecas  

Dzēsts profils 17. sep 2019. 08:09

Un nepilngadīgām personām pārdot aizliegts  

Dzēsts profils 17. sep 2019. 08:08

Es zinu to likumu , kurā rakstīts, ka katrai alkohola reklāmai jābūt klāt pierakstītam ka tas ir kaitīgs veselībai !!!  

Gunars S. 17. sep 2019. 06:05

Aicinājums...

  

Gunars S. 17. sep 2019. 05:56

Jauki!   

ierakstam «Nekur neaizlidoju...»
Vasilijs P. 17. sep 2019. 00:30

Strafaņjot Tebja ješķjo kto to za otkrituju pornografiju!

Vasilijs P. 17. sep 2019. 00:28

Darba cilvēki!Galvenais pienākums

ierakstam «Nekur neaizlidoju...»
Guna a. 16. sep 2019. 22:32

Autoostas , lidostas - kādas emociju buķetes tur var vērot !   gan priecīgas , gan skumjas ...
Gaidīt un sagaidīt - divkāršs abpusējs prieks !   lai jauka atkalsatikšanās abām jums !

ierakstam «Nekur neaizlidoju...»
Autorizācija

Ienākt