savsem k. 22. nov 2017. 23:54

Nepiekrītu - ticamība atkariga no cilvēka aktiermākslas  

ierakstam «Piekrīti???»
savsem k. 22. nov 2017. 23:52

Nu taču , ir tāda teorija -  jo nabadzīgāka un tupāka tauta , jo vairāk izpriecu prasās lai viņu šādā stāvoklī noturētu .

savsem k. 22. nov 2017. 23:50

Citi domā ka viss labāk saskatšāms no  lejas - "jo augstāk kokā rāpjāds pērtiķis , jo labāk utt..."  

SFI L. 22. nov 2017. 20:35

Tu Vasja, laikam biji domājis ... mācīties mīcīties(Orāli)

SFI L. 22. nov 2017. 18:19


bet ja kļūdās ar izvēli

Vasilijs P. 22. nov 2017. 15:38

Tā ka Britiem šogad pie Sarkanās Zvaigznes Ordeni vēl sapņot...Ir ārzemju dienesti,kuri strādā/.

Vasilijs P. 22. nov 2017. 15:37

Labi,kad nav saglabāta Kosigina kunga šķērsiela,neesot bijis Latvietis

Frēzija v. 22. nov 2017. 15:13

Bet protams! Tālāk saredzams  

Frēzija v. 22. nov 2017. 15:08

Tieši manas domas, Ingrida! Slimo bērni, slimo pieaugušie, ārstējas tikai no tās pašas tautas saziedotiem līdzekļiem. Kam vajadzīgs izgāzt tādu naudu salūtiem utt.?
http://apollo.tvnet.lv/zinas/soctikli-par-vezi-vai-simtgades-miljoni-tiesam-jasauj-debesis-nevis-jaarste-cilveki/814249?utm_source=draugiem&utm_campaign=news&utm_medium=like_button

Gunars S. 22. nov 2017. 13:22

Kaija ierauga

  Rīgas bezpajumtnieku,

kaķīsu kopgaldu

kāpēc viņiem dod zivis,bet man neko

un cik tie brangi!

Guna a. 22. nov 2017. 12:20

Par augstu sēdošo priekšrocībām - iesmaidienC ...  

Guna a. 22. nov 2017. 12:13

Hmmm..., varbūt - šamais vnk pazīmēties grib ...?  

Guna a. 22. nov 2017. 12:10

Latvijas 99.Dzimšanas dienas svinību mirkļi - Rēzeknē .  
Aleksandra Lebeda krāšņie foto.



Rēzeknes 2017.g. Goda Pilsone - Gunta Latiševa Čudare !   Apsveicam un lepojamies !!!!!!!!!!!
https://lv.wikipedia.org/wiki/Gunta_Latiševa-Čudare

Aleksandrs V. 22. nov 2017. 11:26

ko ieraudzīt..? -  pamatus vai gājēju apavus, ja kraukļa redze......

Guna a. 22. nov 2017. 09:42

Dzīvās uguns skulptūras Rēzeknē - vnk fantastiskas !   


https://www.youtube.com/watch?v=QRSltD3qWi0

Guna a. 22. nov 2017. 09:28

Nav dabā sliktu laika apstākļu vai gadalaiku , Lilij ...,   nepareiza attieksme - tikai !
Gada tumšākais mēnesis - novembris , ļoti pateicīgs fons ->>> svecīšu gaišajām liesmiņām , cilvēciskā siltuma savstarpējai apmaiņai , salūtiem..., arī dažādām gaismu nesošām performancēm - tostarp !   

SFI L. 22. nov 2017. 03:10



Musik good

ierakstam «Jaunības garša.»
Vasilijs P. 21. nov 2017. 23:53

Holiwudas Patriotisma nodaļai!

Vasilijs P. 21. nov 2017. 23:50

KGB no Černobiļas,mācīties,un mācīties(Urāli).

Autorizācija

Ienākt