iim e. 5. dec 2017. 19:15Rakstīju tāpēc, ka nekādus ticējumus nevarēju atrast.... Nu piemēram kā spogulim, dakšiņai, nazim uttt Domāju ka vienkārši kāds kaut ko zina un padalīsies zināšanās.
Vēlreiz!!! PULKSTENIS ir koka -- apļš, pie sienas karājās uz ieskrūvētas skrūves. Pulkstenī ir padziļinājums kurā atrodas viss mehānisms // arī batereja//. Nav uzvelkams. Padziļinājumā ir ievietots metāla uzkarināmais.Viņu ne tikai noņemt, bet arī uzlikt grūti. Skrūves galviņu nevar pa sānu izkantēt no metāla ārā -- pārbaudīju pirms liku klāt... UN NOKRIT, SAŠĶAIDOT STIKLU Pulksten 9,30 pēc vietējā laika -- ārā ir gaišs.. Varbūt ir kādam kāda personīgā pieredze.
Ingrida X. 5. dec 2017. 18:19 Man patīk bilde Nr.3- skaists ceļš.... ak, kaut jel man tādu no rītiem!!!! .../.. nostalgia....
.............................................................................
/ja kas- Tev bezgala jauks profila foto, Gunar ;).. beidzot!!/ ..
Ingrida X. 5. dec 2017. 18:11.... zini ko??- ej nu galīgi nost ar savu "anekdoti"!!!
.... ja neesi saticis latvieti, kas ne tikai "māk tik skaisti kopt kapiņus...", tad tā jau vairs nav citu latviešu sieviešu vaina!!.. /ikkurā tautā ir dažnedažādas, gan tās, kas jauki gatavo ēst, kas palīdz morāli un pat- materiāli, ja nepieciešams, gan tās, kas māk tik skaisti kopt kapiņus, gan tās, kuras pabijušas Tavā gultā, aizmirst nespēj... un- ikkura novienādošana, kaut šķietamā anekdotes līmenī, ir stulba!! ;P/ ..
Jauku vakaru!! ;)
Aleksandrs V. 5. dec 2017. 11:55..ja jau pilnmēness,tad jau pilnmēness,kurš bīj šorīt no rīta saskatāms....
Ingrida L. 5. dec 2017. 11:09pa smukam.
Ja rokas no pleciem ne to vien uzmeistaro, ar prieku saņemtu tādu apsveikumu
Vasilijs P. 4. dec 2017. 20:59Ņem piemēru no priņča Harija kunga,brauc uz Ņjujorku
Vasilijs P. 4. dec 2017. 20:46Tādējādi ļoti cienu priņča Harija kungu-aizbrauca-dabūja-atveda-izdarīgs,kā jau Anglis
Guna a. 4. dec 2017. 20:15Justos lai pārliecināti ->>>>> mēnessoļi jāmācās !
Ineta L. 4. dec 2017. 17:59Priedes, egles apsnigušas izskatās skaisti. Gribas jau to gaišumiņu, un, lai cik plāns, sniedziņš dara visu gaišāku
Gunars S. 4. dec 2017. 17:58Aleksandr,reti kad es izkustos,bet nagi niez, kaut ko uzbildēt.



