iim e. 5. dec 2017. 19:15

Rakstīju tāpēc, ka nekādus ticējumus nevarēju atrast.... Nu piemēram kā spogulim, dakšiņai, nazim uttt Domāju ka vienkārši kāds kaut ko zina un padalīsies zināšanās.

Vēlreiz!!! PULKSTENIS ir koka -- apļš, pie sienas karājās uz ieskrūvētas skrūves. Pulkstenī ir padziļinājums kurā atrodas viss mehānisms // arī batereja//. Nav uzvelkams. Padziļinājumā ir ievietots metāla uzkarināmais.Viņu ne tikai noņemt, bet arī uzlikt grūti. Skrūves galviņu nevar pa sānu izkantēt no metāla ārā -- pārbaudīju pirms liku klāt... UN NOKRIT, SAŠĶAIDOT STIKLU Pulksten 9,30 pēc vietējā laika -- ārā ir gaišs.. Varbūt ir kādam kāda personīgā  pieredze.

Ingrida X. 5. dec 2017. 18:19

   Man patīk bilde Nr.3- skaists ceļš.... ak, kaut jel man tādu no rītiem!!!! .../.. nostalgia....


https://www.youtube.com/watch?v=cQ-48rr6Wfo
.............................................................................
/ja kas- Tev bezgala jauks profila foto, Gunar ;).. beidzot!!/ ..  

Ingrida X. 5. dec 2017. 18:11

.... zini ko??- ej nu galīgi nost ar savu "anekdoti"!!!
.... ja neesi saticis latvieti, kas ne tikai "māk tik skaisti kopt kapiņus...", tad tā jau vairs nav citu latviešu sieviešu vaina!!.. /ikkurā tautā ir dažnedažādas, gan tās, kas jauki gatavo ēst, kas palīdz morāli un pat- materiāli, ja nepieciešams, gan tās, kas māk tik skaisti kopt kapiņus, gan tās, kuras pabijušas Tavā gultā, aizmirst nespēj... un- ikkura novienādošana, kaut šķietamā anekdotes līmenī, ir stulba!! ;P/ ..
     Jauku vakaru!! ;)

ierakstam «anekdote»
Dzēsts profils 5. dec 2017. 15:49

ierakstam «...vientuļi...»
Dzēsts profils 5. dec 2017. 15:47

 

ierakstam «...vientuļi...»
Gunars S. 5. dec 2017. 15:18

Tev galvā ir tārps!

šis tevi no tārpa var atbrīvot!

ierakstam «anekdote»
Gunars S. 5. dec 2017. 15:07

ierakstam «... klusumā ...»
Vasilijs P. 5. dec 2017. 13:47

Tā ir nacionālā iezīme,nav ko smieties-karjera

ierakstam «anekdote»
Sandis x. 5. dec 2017. 12:02

un kad jā smējās, kad plaukstas noplaukšķināsi?  

ierakstam «anekdote»
Aleksandrs V. 5. dec 2017. 11:59

....----.----.----

ierakstam «... klusumā ...»
Aleksandrs V. 5. dec 2017. 11:55

..ja jau pilnmēness,tad jau pilnmēness,kurš bīj šorīt no rīta saskatāms....

ierakstam «... klusumā ...»
Ingrida L. 5. dec 2017. 11:09

pa smukam.
Ja rokas no pleciem ne to vien uzmeistaro, ar prieku saņemtu tādu apsveikumu

SFI L. 5. dec 2017. 09:44

Benita L. 4. dec 2017. 21:07

Skaisti.

Alise .. 4. dec 2017. 21:06

Tā gadās! Arī vientulība reizēm vajadzīga...

ierakstam «...vientuļi...»
Vasilijs P. 4. dec 2017. 20:59

Ņem piemēru no priņča Harija kunga,brauc uz Ņjujorku

ierakstam «...vientuļi...»
Vasilijs P. 4. dec 2017. 20:46

Tādējādi ļoti cienu priņča Harija kungu-aizbrauca-dabūja-atveda-izdarīgs,kā jau Anglis

Guna a. 4. dec 2017. 20:15

Justos lai pārliecināti ->>>>> mēnessoļi jāmācās !   


https://www.youtube.com/watch?v=nECI99oG4_0

ierakstam «... klusumā ...»
Ineta L. 4. dec 2017. 17:59

Priedes, egles apsnigušas izskatās skaisti. Gribas jau to gaišumiņu, un, lai cik plāns, sniedziņš dara visu gaišāku

Gunars S. 4. dec 2017. 17:58

  Aleksandr,reti kad es izkustos,bet nagi niez, kaut ko uzbildēt.

Autorizācija

Ienākt