Ingrida X. 9. dec 2017. 20:25.... jauki izteicies, Ineta!! Pdies!! :)
Visvairāk jau mani ķēra tas gabaliņš- par spārniņiem, protams...
.... jo- mani spārniņi, šobrīd, traki šļaugani.... un man tas nepatīk- nemaz!!!!
Ingrida X. 9. dec 2017. 20:20.... aha, Jūle- pamainīsimies vietām, kaut dienu, ok? .. Un tad, izbraukusi to ceļu pa ledu un- esot joprojām!!! vienā gabalā!!!! paturpināsim sarunu par šo tēmu, labi?? ;))))
Apzinīguma deva??- nē, laikam uzrakstīju- ne tā. Tas nav apzinīgums, pat- ne gabaliņš tā!!!! Tas ir tikai un vienīgi- gabaliņš nepastarpinātas un tīras sapratnes pret TIEM, ar kuriem es, šobrīd.. darbā.
Ingrida X. 9. dec 2017. 20:12Skaisti, maigi , uzrunājoši ....
Ingrida X. 9. dec 2017. 20:11.... jā, man arī patīk; pirms un kopš laikiem, kad anuga apspēlēja ierakstā savā
Guna a. 9. dec 2017. 19:27 Lietus un sniegs ! kad kopējā vienojas -> <- dejā !
Gunars S. 9. dec 2017. 19:17Jauks tavs klipiņš! Bet
dzīve,dzīve...
Guna a. 9. dec 2017. 16:44Sniega vārdos ..., balta skan - patiesība ...
SFI L. 9. dec 2017. 16:43Tas tāpēc, ka pie Jums sasnidzis, slidens
Guna a. 9. dec 2017. 16:30Ahā ..., pieķēri gan - neuzmanībā !
SFI L. 9. dec 2017. 16:29Polāra nakts jau ir gaiša, nu čut čut pietrūkst
Guna a. 9. dec 2017. 16:24Vēl tučiņ uzbirdinās un tad ->aaaaaaiziet !
Autiņu un to īpašnieku ziemas prieki Ančupānu kartodromā - 22.01.2017.
Guna a. 9. dec 2017. 16:21Tieši otrādi , Andri !
Sniedziņš - gaišumu atnesa !
SFI L. 9. dec 2017. 16:20Tad jau iestājusies pie jums nakts polārā
Guna a. 9. dec 2017. 16:17Taču drīz ..., pavisam jau drīz ! :-)
Snieg sniegs un apsedz pilnīgi visu -
Spārnus, dīvainus sīkumus, mūs.
Guna a. 9. dec 2017. 16:16Diez cik diži vēl piesnidzis nav ..., taču - gaiši un patīkami ! tumšos izgaismo - vakarus !
Ineta L. 9. dec 2017. 15:46mūspusē bija pāris mēģinājumi, mazliet gaišuma tika, bet atkal nekā, viss baltums austrumos



