Ingrida X. 9. dec 2017. 20:26

....  

Ingrida X. 9. dec 2017. 20:25

.... jauki izteicies, Ineta!! Pdies!! :)
Visvairāk jau mani ķēra tas gabaliņš- par spārniņiem, protams...

.... jo- mani spārniņi, šobrīd, traki šļaugani.... un man tas nepatīk- nemaz!!!!

Ingrida X. 9. dec 2017. 20:20

.... aha, Jūle- pamainīsimies vietām, kaut dienu, ok? .. Un tad, izbraukusi to ceļu pa ledu un- esot joprojām!!! vienā gabalā!!!! paturpināsim sarunu par šo tēmu, labi?? ;))))

    Apzinīguma deva??- nē, laikam uzrakstīju- ne tā. Tas nav apzinīgums, pat- ne gabaliņš tā!!!! Tas ir tikai un vienīgi- gabaliņš nepastarpinātas un tīras sapratnes pret TIEM, ar kuriem es, šobrīd.. darbā.

Ingrida X. 9. dec 2017. 20:12

Skaisti, maigi , uzrunājoši ....

Ingrida X. 9. dec 2017. 20:11

.... jā, man arī patīk; pirms un kopš laikiem, kad anuga apspēlēja ierakstā savā  

Guna a. 9. dec 2017. 19:27

Lietus un sniegs ! kad kopējā vienojas -> <- dejā !


https://www.youtube.com/watch?v=SAxvWSMzDdI

Gunars S. 9. dec 2017. 19:17

Jauks tavs klipiņš!   Bet

dzīve,dzīve...

Raivo K. 9. dec 2017. 18:28

Guna a. 9. dec 2017. 16:44

Sniega vārdos ..., balta skan - patiesība ...


https://www.youtube.com/watch?v=KN17NjZ85Sw

SFI L. 9. dec 2017. 16:43

Tas tāpēc, ka pie Jums sasnidzis, slidens

Guna a. 9. dec 2017. 16:30

Ahā ..., pieķēri gan - neuzmanībā !  

SFI L. 9. dec 2017. 16:29

Polāra nakts jau ir gaiša, nu čut čut pietrūkst

Guna a. 9. dec 2017. 16:24

Vēl tučiņ uzbirdinās un tad ->aaaaaaiziet !    


https://www.youtube.com/watch?v=QlQYeZobIqI
Autiņu un to īpašnieku ziemas prieki Ančupānu kartodromā - 22.01.2017.

Guna a. 9. dec 2017. 16:21

Tieši otrādi , Andri !    
Sniedziņš - gaišumu atnesa !   

SFI L. 9. dec 2017. 16:20

Tad jau iestājusies pie jums nakts polārā

Guna a. 9. dec 2017. 16:17

Taču drīz ..., pavisam jau drīz ! :-)

Snieg sniegs un apsedz pilnīgi visu -
Spārnus, dīvainus sīkumus, mūs.



https://www.youtube.com/watch?v=5QwLDfDsdRQ

Guna a. 9. dec 2017. 16:16

Diez cik diži vēl piesnidzis nav ..., taču - gaiši un patīkami ! tumšos izgaismo - vakarus !    

Ineta L. 9. dec 2017. 15:46

mūspusē bija pāris mēģinājumi, mazliet gaišuma tika, bet atkal nekā, viss baltums austrumos

Ina E. 9. dec 2017. 15:42

Autorizācija

Ienākt