Margo G. 27. jan 2018. 12:30

Silītes - no vienas puses ir sociāls risinājums,
bet no otras - cilvēciskā bezatbildība.
Jo faktiski arī pēc tam neviens par to silītes bērnu neuzņemas atbildību!!!

Margo G. 27. jan 2018. 12:27

wow, es kaut kā tik tālu neaizdomājos, bet tā ir...
Domāju, ka blaknes neeksistē,
tāpat kā neeksistē dabas kļūdas...
vai nu ir, vai nu nav.
Aizej uz mežu paskaties - viss ir vai arī nav nekā.
Iespējams, ka tie 126 nemīlēja viens otru,
ja pieņemam teoriju, ka esam rādīti ar radošu mīlestības enerģiju.
Tātad bija tikai bioloģiska kopošanās
kā rezultātā radās biomasa bez enerģijas jeb dvēseles,
kura cilvēciskā valodā pirms laika aizgāja,
bet varbūt tieši laikā!?
Laikam pa dziļu paķēru!

Gunars S. 27. jan 2018. 12:20

Stārķis atnesa nevienu vien bērniņu !Un negaidīti to kāda, nosauca par savu... Citreiz  atrod kartupeļu laukā. Bet dažreiz bērniņu ierodas silītē un nekādu vecāku  nav.

SFI L. 27. jan 2018. 12:10

Jā Margo, 126 cilvēku darbs vējā, ja aiziet pirms laika vai tās tikai procesa blaknes   

Margo G. 27. jan 2018. 11:36

Zinātniski uzskata, ka,
lai katrs no mums būtu dzimis (faktiski jau esiet dzimuši!)...  
septiņas paaudze iepriekš tu esi jau ieplānots,
tas ir 126 cilvēki dzīvoja, tikās un mīlēja viens otru,
lai gala rezultātā piedzimtu TU.  
Cik daudz cilvēki rūpējās par to, lai radītu vienu dzīvību!!!

Benita L. 27. jan 2018. 11:27

Laikam patīkami dzīvot ilūzijās.

Benita L. 27. jan 2018. 11:12

Viņa bija kādu laiku viņa izbija,
Krūze bija pārāk pilna tā izlija,
Šķiet tas nebija pa īstam tā bija vīzija,
Mana melnbaltā dzīves līnija.

Es biju gatavs pat lūgties, raudāt un krist ceļos,
Es biju muļķis kas iemīlējies tavos melos,
Siržu lauzēja savos vislabākajos gados,
Brunču mednieks tavos vissmalkākajos tīklos,
Īsta mežone - mīļa savvaļas lauvene,
Glīta meitene- pērle, aizjūru austere.
Daniels

Benita L. 27. jan 2018. 11:00

Nav vajadzīgās specialitātes.

Guna a. 27. jan 2018. 10:57

Vasilij ..., šajā blogā tikai par - knik ! knok ! un kirdik !   /nokdauns , nokauts !/ boksā kas notiekas ...

Vasilijs P. 27. jan 2018. 10:54

KNICK intresēs,Porziņģi nākošā spēlē vispār laukumā neizlaist!

Vasilijs P. 27. jan 2018. 10:53

KNICK intresēs nākošai spēlei Porziņģi vispār neuzlaist laukumā!

Guna a. 27. jan 2018. 10:49

Hmmm ...

Vineta K. 27. jan 2018. 10:48

Nu,par zvaigzni nevelos but.Bet par lapinu dzivokli jau sen esu.Un jutos loti laimiga.

Guna a. 27. jan 2018. 10:48

Ja Usiks cīnītos ar kādu citu - fanotu par viņu ..., izcils bokseris   un arī harizmātisks - zvērīgi !  
Beeet mūsu Mairis Briedis - the Best !    

Guna a. 27. jan 2018. 10:44

Vasilij ...?   

Guna a. 27. jan 2018. 10:42

Mūsu tv , knauzeri gatavie !   noskauduši šī vēsturiskā mača tiešraidi...,   ja kuriem nav VIASAT - var skatīties te

http://match-tv.lapti.tv/



Godam nopelnīts un saņemts - Triju Zvaigžņu ordenis !
Mairi , mēs par Tevi un ar Tevi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mairis Briedis + spēks + veiksme = UZVARA !

Vasilijs P. 27. jan 2018. 10:42

Ukraina Zolotaja!

Vasilijs P. 27. jan 2018. 10:40

Gan ar Tavu POLICISTU galā tiks!

Guna a. 27. jan 2018. 10:39

Uii..., zzzzzvērā !     tas Usiks ...   nekas , Mairis - šamo savaldīs !!!   

Vasilijs P. 27. jan 2018. 10:37

Arī vecmāte ir bijusi no Momparnasas? Tad tikpat kā radi

Autorizācija

Ienākt