Aleksandrs V. 9. mar 2018. 20:41Jūle,ja tik perfekti pārvaldi ar ieročiem,tad es vēlos pierakstīties uz apmācībām...
Par pārējo sarunāsim...
Aleksandrs V. 9. mar 2018. 20:38Kādā pakāpē piedalījies sportā-(šaušanā)..
Benita L. 9. mar 2018. 20:37Kājas, krūtis un mati – tas ir sievietes „masu iznīcināšanas ierocis”.
Sievietes ierocis – tas ir skatiens. Bezkaunīgs skatiens mulsina, skatiena prombūtne liecina par vēsumu.
Papēdis ir klasisks ierocis, tomēr galvenais ir tāda gaita, kad sieviete, sperot soļus, liek pēdas tuvu vienu otrai.
Asaras – ļoti spēcīgs sievietes ierocis, tomēr vēlams to izmantot pēc iespējas retāk.
Pēkšņa kaprīze - tas ir milzīgs un efektīvs ierocis rokās gudrai sievietei
Sieviete ar ieroci rokās - dzīves cilvēciska nepieciešamība.
.
Dzēsts profils
9. mar 2018. 20:36Nu, Aleksandr?!?!..es neieteiktu uz mani vispār skatīties..mērķēju teicami..ne tikai ar arbaletu, bet arī ar ābolu serdēm un stikla burciņām..
Ingrida X. 9. mar 2018. 20:05 Izlasīju komentus. Tu, Lilija Lauma, labprāt lasi arī tos, kas no personāžiem, reāli neeksistējošiem, kā teiksim- Guntars xx. Tikai viens no tiem. Ja Tev patīk, ja jūties labi visās tajās, manuprāt, nožēlojamās būšanās, tad... nu tad vnk turpini, garā tādā.
Atkal kāds piesies man neapmierinājumu ar kko, nesaistītu ar blogiem. Lai dara to, ja ērtāk, komfortablāk noveļot to uz manu personu, nekā redzēt to, ka dzīvojat savā pašuzradītajā maldu pasaulītē. Cik nu skatos- arī Tu!!- esi iejutusies tajā ne slikti. Nu ko?? Ja ta veldzē, lai sanāk šo maldu veldzējumu just!!
/esi gudra- neraksti man pretī neko; spēlējiet tālāk, ja tas jums ko dod, vsm emocionāli. Katrai spēlei ir jāattaisnojas guvumos, vai ne?/ ..
Dzēsts profils
9. mar 2018. 19:59Pareizi Lilija ! Īsāk sakot -neviens!
Lilija L. 9. mar 2018. 19:52Filosofisks jautājums, kurš spēj noturēt sātaniskus spēkus..bet jūtami, ka tiem kuri tur zūd pašiem spēks
Ingrida X. 9. mar 2018. 19:52Paldies, Vineta!! :)
Diena bija patiešām jauka, ne jau nez kādos tur notikumos, bet- kaut tajās pirmajās sms no rīta, zinot, ka ceļos agri.. Īstenībā- vajag tik maz, lai sajustu- cik tas ir daudz. Tieši tev. Un viss- gan tie virtuālie sveicieni, gan puķītes, kas tgd vāzē, gan "Laimas" šokolāde ar to bik banālo rozi, ko mīlu ne visai... vienalga- tas bija jauki un mīļi!!!
Dzēsts profils
9. mar 2018. 19:48Neatbildēšu Lilija , nepareizais jautājums!
Pareizāk būtu -kurš to spēj tur (devil) noturēt?
Valija Y. 9. mar 2018. 19:48Ja gan biezu putru grūti norīt... bet 10000000 gribētu...zinātu kur likt...
Lilija L. 9. mar 2018. 19:46Lucifer..kurš tevi izlaida no elles
Aleksandrs V. 9. mar 2018. 19:46Vasilij - nepārdzīvo....Viss normalizēsies...
Vasilijs P. 9. mar 2018. 19:44Haoss Lielbritānijā ar 100 bruņotiem cilvēkiem...
Aleksandrs V. 9. mar 2018. 19:39 Valija - Brīvība..Katram savs redzējums uz dzīvi,un tās dzīvošanu...Vienam miljons ir par maz ,un nejūtas omulīgi...Otram mazs kriksītis,bet jūtas atviegloti - brīvi...
Ja putru nesabiezinām,tad arī brīvāk izjūtam vieglumu - brīvību....
Tā varētu būt,Valij....
Lilija L. 9. mar 2018. 19:37Paldies, Guntar! Svētki bija labi ar puķiem, bučām un saldo kūku Cielaviñu
Lilija L. 9. mar 2018. 19:31Kurš pateiks, vai Nāve ir Viņa vai Viņš? Atkal laikam sieviešu dzimtas..vot neraža ( piedodiet par melno humoru )
