max m. 28. mar 2018. 16:09

Otrà bilde super ! Tà jau ir îsta rakstur bilde ! Emocijas redzamas, vesels stàsts!
Ja dibenplàna fonà nonemtu kontrastu, viegli izpludinàtu, tad cilvéki priekshplànà vél vairàk izceltos. Tà bûtu jau garda odzina, glezna !  

max m. 28. mar 2018. 16:01

Starp tukstoshiem balsim
sevi mekléjot
ka visuma puteklis
tu esi îpash un
smilshu graudins
vienLaicîgi ..  

Gunars S. 28. mar 2018. 14:02

  Brauc ar 4. autobusu un ar kājām.  Pātagas nav,tās vietā,kule ar pārtiku!

Guna a. 28. mar 2018. 12:49

Liktenis tavs notiesāts, bet Tu atkal nāc ,
Klusumā, klusumā, savu dziesmu sāc, savu dziesmu sāc .

Un neviens vairs nenoskums, jo tu dziedi mums -
Nenomirt, nenomirt, bij' tavs pienākums, nenomirt !


                               

Guna a. 28. mar 2018. 12:47

Skaista dziesma , spēcīgi vārdi !     paldies , Sandri ...

Sandris X. 28. mar 2018. 12:09

  

Guna a. 28. mar 2018. 11:40

Pēc vēsās nakts saulīte nāk Dubertvillas iemītniekus - ar 2. oliņu sveikt !
Mildai un Raimim - apsveiciens !     

Guna a. 28. mar 2018. 11:33

Wow ! wooow ...,   izskatās - kāda kostīmfilma te tiek uzņemta ..., /ar slēpto kameru - varbūt ?/

Guna a. 28. mar 2018. 11:32

Sasmaidināja !   šī sirsnīgā , ar gaiša humora piesitienu uzņemtā , īsfilma ...
Mazā Matiasa - lielie atklājumi !    
arī Marijai - savs !   atklājumsss ...


https://www.youtube.com/watch?v=zkCDCCG0HqA

Guna a. 28. mar 2018. 11:29

Atklāsmes ..., ikviena personīgie tie - atklājumi !   kaut sen jau - pie aksiomām piederas ..., vien , kad notiek ar mums - nāk tas kā atklājums !
        Vārdi ..., līdzīgi cilvēkiem tie - gan lidinās gaisīgi , dusmojas , skumst , gan ar nopietniem nāk - vēstījumiem ...
         Soli pa solim , dzīvesziņas gudrības iepazīstot , savu atklāsmes ceļu - cilvēks iet ..., atklājumiem starp daudziem - sev būtiskākos lai atsijātu !
Cilvēkam - savam īpašajam !   atklāsmes vārdus lai nestu ...

Gunars S. 28. mar 2018. 09:32

  Impērijas atliekas,kazaki kuri dauzīja,pātagoja zemniekus...tikai zirgi jau sen kā apēsti!

SFI L. 28. mar 2018. 08:44

No kura nodeguša teātera šamos liktenis pametis   

Gunars S. 28. mar 2018. 07:31

Benita,varbūt kaut kā tā?  Cik visi mēs esam dažādi,patiesībā tas ir labi!   Patmīļīa,vēlēšanās tikt pamanītai, kā sevišķai neparastai,apvienota ar nekaunību,pat rupjību, noved pie pretrunu kamola!  Izrauties no ''manas  īpašās domas'', nekādi  nevar! Ir brīži kad gribas visus saplosīt!  Varu un gribu čurāt pret vēju,kaut zinu, ka rīkojos nepareizi! Un man tā patīk,izliekos ka jūtos lieliski,bet paši sāp!

Ivo E. 28. mar 2018. 00:40

Atklāsmes vārdi nenāk viegli ..

Ivo E. 28. mar 2018. 00:32

  

SFI L. 27. mar 2018. 23:27

Vo vellos, kas par vārda nozīmi, cilvēcīgai būtnei - devalvēties ,
vai nebūs tā, ka nozīmes autora pelēkām šūniņām notikusi inflācija

Benita L. 27. mar 2018. 21:49

Paldies,draugi!Taču,ja Tev saka,ka Tu devalvējies,bet es Tam galīgi nepiekrītu,jo neredzu pamatota iemesla,jūtos aizskarta kā ,pat nezinu ar ko salīdzināt,kā kas.Bet oponents pēc gudriem aizvainojošiem vārdiem ar ironiju sarkastisku pieticību notēlo.Laikam cerēja,ka izdzēsīšu komentāru vai nobloķēšu.
Izteicos un palika vieglāk.taču dažreiz dēļ tādiem sīkumiem apskrienas dūša.

Dzēsts profils 27. mar 2018. 21:18

Es arī silti ieteiktu neņemt šajā vietnē visus galvā..savus trūkumus retušējot un izceļot cita īpatnības gaismā līdz totālai sīkumainībai ir vairāk kā komiska no malas Es pasmaidu un ir par ko  

Dzēsts profils 27. mar 2018. 20:48

Kam vajadziigi Pelni?
Vai Krematorijas ofiss?

Autorizācija

Ienākt