Aleksandrs V. 2. mai 2018. 09:06Sveika,Alise !
Ko teikt..Paši esam nostādījuši šādu situāciju...Kurš gan cits var būt labāks kontrolieris, ja ne TAUTA,kas darās VALSTĪ.
Bet,kamēr tauta žāvājās,tostījās vai žēlojās,tikmēr attapīgie veica savu darāmo...
Ar kādiem paņēmieniem,tie bija zināmi daudziem līdzgaitniekiem,kuri paši vēlāk palika pie sasistās siles.....
Nekaunība ir laimes avots,kā rezultātā mēs atrodamies tur,kur esam,Alise....
Vieni aizceļo,citi nodzeras,liela daļa glaimo,citi pesimismā krīt,vai ar tumsību samierinās.
Domāju,ALISE,jāsniedzas pēc gaismas,un jādomā,ko mēs ievēlam PARLAMENTĀ.
Kur valda mietpilsoniskais tirgus teātris.
Benita L. 1. mai 2018. 21:03Dažreiz antresols ir par mazu. Ko dari vienmēr ir svarīgi!
Benita L. 1. mai 2018. 20:35Alise,ja tu gribēji teikt,ka katram mirklim sava esence,Tev kolosāla jūtu pasaule!
Benita L. 1. mai 2018. 20:25Gunta -balzamiko šī etiķa dzimtene ir Itālija.Tās garša ir tik piesātināta,ka var apskaust Tavas dzīves garšas .
Alise .. 1. mai 2018. 20:23...Vienreizēja esence, daudziem to nesaprast!!!
Alise .. 1. mai 2018. 20:22Taisnība...jo "nekad" nozīmē "tūlīt"!!!!!!!!!!!!!!
Alise .. 1. mai 2018. 20:19Man šķiet, ka tieši otrādi notiek mūsu sabiedrībā...ejam uz tumsu, paši to radām.....es nesaistu to ar mēnesi, bet gan ar to, kas notiek mūsu zemītē!
Benita L. 1. mai 2018. 20:17Gunār,Tavs fotografēšanas azarts,bildes,kas uzrunā - lielisks eliksīrs ikdienai!
Alise .. 1. mai 2018. 20:16Nav kļūdu, tas viss tikai tāpēc, lai darītu mūs dzīvesgudrākus!!! Un jāpadomā, ko šī situācija māca!
Gunars S. 1. mai 2018. 19:16Nedaudz labāk ir mazāk domāt! Tītars domāja,domāja un neko neizdomāja
Dzēsts profils
1. mai 2018. 16:34Sveicināti Es savas kļūdas pārdzīvoju un cenšos nepielaist vairāk neko tādu. Jāaizmirst, tas ir grūtāk.
Par cilvēkiem blakus. Uzskatu, ka visu mūžu kopā dzīvojot nevar otru līdz galam iepazīt. Ja izšķiras, tad gan viss notiek ātrāk. (No savas pieredzes. )
Gunars S. 1. mai 2018. 15:40Tagad es beidzot zinu, ka no muzikas neko nesaprotu.Šodien biju Smilšu ielā, sapratu,ka virs bijušā pīrāgu ēstuves ir jaukas dāmas,kurām tūkstošiem reizes gāju garām un tas nepamanīju
pa kanālu peld kuģītis,es to nezināju,
,Bastejkalnā tūkstoš reižu ir būts šajos iestādījumos
apmeklēju māju kurā pavadīju bērnību
ak vai,vai, nu nav man nekāds dzīves stils!
Vasilijs P. 1. mai 2018. 13:49Tada Vācijas apvienošana negarantētu ASV Pilsoņiem ārējo drošību reģionā-apliecinu.
Gunta L. 1. mai 2018. 13:09Diezgan ietureeta,es teiktu mazliet balzamiko

