Gunta L. 13. dec 2018. 18:06

Un kaa veel radaas priekshstats,apskauzhu celhotaajus(pa labam),jaukus bilzhukus naakotnee!

Guna a. 13. dec 2018. 18:04

Hmmm..., tāda idilliska promenāde Tev sanākusi , Max ...,   bildes - foršas !  
kaut gan temperamentīgie francūži - nekādi ne miera mikas !  
šamie nelūdz - pieprasa !   un - pieprasīto arī dabū !

Francijas prezidents Emanuels Makrons pirmdien, 10. decembrī, uzrunā televīzijā apsolījis paaugstināt minimālo algu un samazināt nodokļus, kas valsts budžetam prasīs līdz pat 10 miljardiem eiro. Taču protestētājiem ar to aizvien nav gana.


Vairāk info - pievienotajā linkā ...
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/makrona-piekapsanas-protestetajiem-francijas-budzetam-prasis-aptuveni-10-miljardus-eiro.a302623/
,,dzelteno vestu,, sarīkotie grautiņi Elizejas laukos Parīzē , decembra sākumā ...


https://www.youtube.com/watch?v=euYtLs2LthQ
Tulūzas ielās - 08.12 .2018...


https://www.youtube.com/watch?v=ZKSy7zV_nZ4

Gunars S. 13. dec 2018. 17:58

Ļoti jauki ka padalījies ar bildēm!  Cik var noprast, tās ir ar mobīlo telefonu! Lieliski ka bildēm mūs uzcienāji! Un vēl augļi...

max m. 13. dec 2018. 17:08



Vitamins C ari kokos aug !  

max m. 13. dec 2018. 16:50

Aga Garrone

Vasilijs P. 13. dec 2018. 16:44

Garonnas upe...

max m. 13. dec 2018. 16:42

Tu runà par salas tiltu, Vasj ?

Vasilijs P. 13. dec 2018. 16:40

Drīkst saukt par Franciju?Atrodas....

Vasilijs P. 13. dec 2018. 16:35

Viss būtu daudz savādāk,ja nebūtu ieslēgts dzelžos un uz salas(vēsturiskie meti...

Aleksandrs V. 13. dec 2018. 11:01

Tieši tā,Lilij ! Izgaismota pilsēta,krastmala ir ļoti pievilcīga,ko vari redzēt tikai tuvojoties Ziemassvētkiem...
Katrs cenšas kaut ko jaunu,svaigu ienest savā mājā,pagalmā,sab.vidē spožu gaismu,kas nes citiem smaidu vai atvieglojumu uz sirds...Kaut uz īsu mirkli.
Košums saliedē cilvēkus.
Katrs gadalaiks ir skaists ar savu īpatnību,krāsainību - pievilcību !
Paldies,Lilij !

ierakstam «Ielu skaņas...»
Aleksandrs V. 13. dec 2018. 10:50

Sveika,Gunta !
Vakar ar mani nedancoji...Laikam taupīji spēciņus,lai uzdancotu ar mazdēliņu....
Vai mazdēliņam nebīj par vēlu dejot dejas ?
Kaut gan,nav zināms mazdēliņa vecums....

ierakstam «Ielu skaņas...»
Aleksandrs V. 13. dec 2018. 10:45

ein,zwei,drei - sehr gut,Benita !   

ierakstam «Ielu skaņas...»
Guna a. 13. dec 2018. 10:19

Mūsmājās , jau gadiem , iecienīts - kalendārs šamais !    

Guna a. 13. dec 2018. 10:12

Lai būtu Austrālija , Benit !  
tikai - 2017.g. cmukulīši būs jau izķerti !
šī gada piedāvājums arī naff peļams - ugunīgi puiši !   


https://www.youtube.com/watch?v=Y1RMAAPha-4

Lilija L. 13. dec 2018. 09:40

Gada vistumšākais laiks..kā lai to izgaismo? Tikai ar gaišumu un siltumu savās sirdīs, ar ko ir jādalās ..Tu padalījies ar savām bildēm! Skaisti! Paldies!
Nu malači mākslinieki jūsu pilsētā- tādas eglītes izdomāja! tik radoši un pozitīvi! Ir vērts vakarā pastaigāt, lai papriecātos par izgaismotām ielām un parkiem! Skaistāk nekā dienā   

ierakstam «Ielu skaņas...»
Gunars S. 13. dec 2018. 08:22

Aleksandr,vai var turpināt? Ir jau rīts!

sākās jauna diena...

ierakstam «Ielu skaņas...»
Gunta L. 12. dec 2018. 22:22

Ar mazdeelinhu izdancojos pa griidu,visiem jaukus sapniishus!

ierakstam «Ielu skaņas...»
Benita L. 12. dec 2018. 21:53

Es varētu 90 -mito stilā palēkāt!

ierakstam «Ielu skaņas...»
Benita L. 12. dec 2018. 21:25

Nē,es lecu pirmajā lidmašīna uz Austrāliju!     

Benita L. 12. dec 2018. 21:19

Atskatam par šo gadu kalendāru.


Un jaunajam gadam!

Autorizācija

Ienākt