Benita L. 20. dec 2018. 22:28

Vārdu sakot,slinkums ir vajadzīga lieta.

Microsoft dibinātājs Bils Geits teica: „Es darbam vienmēr meklēšu slinkus cilvēkus, jo tikai viņi atradīs vienkāršāko veidu, kā paveikt uzdoto.”


Guna a. 20. dec 2018. 21:28

Slinkumu jābauda - mazām porcijām !
Ilgstoša nekā nedarīšana apnīk...,   jo naff iespējams pārtraukt darbošanos - paslinkotu lai !

Gunars S. 20. dec 2018. 19:59

Gunta,tad nu gan ar tevi vairs nav labi!

labi gan!

Aleksandrs V. 20. dec 2018. 19:33

Vai SLINKOT nozīmē arī - prātot,žūpot,sprediķot,mīņāties,neklausīties,atturēties utt. ...

Gunta L. 20. dec 2018. 18:44

Kas vinhu zin,kaatur iisteniibaa ir man reizeem ariinegribaas dariit to,kas patiik.   

Vasilijs P. 20. dec 2018. 16:51

Tikpat informets par narkotikas likumu,ASV,pēc izciešanas un atgriest Sabiedrībai.

ierakstam «Jautājums ?»
Vasilijs P. 20. dec 2018. 16:43

Tā biju cerējis,kad biedra Kažociņja kungs notvers visus CIP informatorus(v.pljehovu...),un personīgi(ka senāk)saņems augsto Putina kunga ierosināto Nikolaja Ņevska ordeni.

ierakstam «Jautājums ?»
Vasilijs P. 20. dec 2018. 16:36

Nejūtos vainīgs,ja L.I.Brežņeva kungs tiek uzskatīts par Trešo tēva dēlu...atraitnis.

ierakstam «Jautājums ?»
Gunars S. 20. dec 2018. 14:16

Lilija,progresa virzītājs ir slikums. Progress, to veido aktīvs smadzeņu darbs. Pie darba var pieskaitīt kāju pēdu sauļošanu!       Aleksands novērojis, ka slinkais ar mīlestību padalīsis!

Aleksandrs V. 20. dec 2018. 12:30

Ne katrs darbs būtu jāzina vai jāpārzina...
Specializējies uz konkrēto darbu,kas tev pa prātam,un pildi to uz visu klap-pi.
Neviens darbs nav nievājams ! -izpildot darbu,atbildība visiem vienāda attiecīgās gradācijās.

ierakstam «Jautājums ?»
Lilija L. 20. dec 2018. 12:14

Izlasīju blogu. Tēma ļoti interesanta, Ieva, kā arī diskusija šeit man patika!   
Nekādā mērā darbs nevar pazemot cilvēku, tikai piebildīšu, ka ne katrs cilvēks spēj darīt visus darbus.

ierakstam «Jautājums ?»
Lilija L. 20. dec 2018. 12:03

Vēl jau saka, slinkums ir progresa virzītājs    Cilvēkam bija slinkums staigāt ar kājām, tika izdomāts auto..Nu feini tak..sēdi uz dīvāniņa un brauc

Dzēsts profils 20. dec 2018. 11:48

Paldies tiem, kas šet jau ierakstīja.   Gaidu citu domas.
Atbilde Ingrīdai. Es nepiekasījos Tavam ierakstam Vasilija blogā. Izlasot jūsu abu ierakstus Vasilija blogā, es atcerējos to, ko man teica tā sieviete.Es par šo tēmu bieži aizdomājos un gribu dzirdēt citu domas.
Kritiķe, uzskati, ka tas ir starp Tevi un mani. Vairāk nerakstīšu, atstāšu citai reizei

ierakstam «Jautājums ?»
Benita L. 20. dec 2018. 11:09

Ai,Aleksandr,varbūt Ziemassvētkos atkāpšos no askētiskā dzīves veida,bet varbūt kungs Slinkums beidzot prasīs savu tiesu! Vai tad Tev nepatīk slinkums?

Aleksandrs V. 20. dec 2018. 10:57

Benita,kā ir ar māgas kungu,kad tas ēst prasa vai kko atspirdzinošo ieraut...
Kā tad ar slinkumu...

Aleksandrs V. 20. dec 2018. 10:42

līdz kapa malai...t.i.,viss esi darbībā,tai skaitā - mīlestībā...   

Benita L. 20. dec 2018. 10:38

Aleksandr,citā jomā darbs līdz kapa malai!

Autorizācija

Ienākt