Gunars S. 25. dec 2018. 18:10Jauki vārdi,paldies!
Raivo K. 25. dec 2018. 16:25Vissiltākais Ziemassvētku rīts ..
Gunars S. 25. dec 2018. 15:34Pateicos visie par siltiem vārdiem! Lai ieskanās viena no mīļākām man līriskām melodijām.Iespējams kad kādam tā tāpat kā man nebūs vienaldzīga.
Gunars S. 25. dec 2018. 15:18Benita,cik jauka pastaiga,pa dzimto pilsētu.Es gribu to pašu,varbūt drīz! Sveicu nevis ceļā, bet ziemsvētkos un brīvdienās pēc ziemsvētkiem. Vēlu to jaukāko! Pimeklēšu kaut ko
kaut tev patiktu!Čau!
Vasilijs P. 25. dec 2018. 15:07Tas neattiecas uz Trampa kungu ar ģimeni,Makrona kunga intresēm...
Vasilijs P. 25. dec 2018. 15:02Jā!Ne pie Tautas,bet pie saviem Alžīrā,Annāba.
Benita L. 25. dec 2018. 14:23Paldies,Gunta!Beidzot atpūta.Labestīgus svētkus!
Gunta L. 25. dec 2018. 14:07Baltu dieninhu,tumshu naksninhu un miiloshas sirsninhas Tev apkaart!
Gunta L. 25. dec 2018. 14:04Superskaists Tavs Ziemassveetku gaajiens,atliek noveeleet skaisti turpinaat!
Gunta L. 25. dec 2018. 14:04Superskaists Tavs Ziemassveetku gaajiens,atlie noveeleet skaisti turpinaat!
Guna a. 25. dec 2018. 12:09Ziemīši klāt ! dāvanas ----------->nāk !
