Vasilijs P. 2. jan 2019. 05:47

Tas ir Godmanim jāparaksta,o visilke iz CCCP...

Vasilijs P. 2. jan 2019. 05:39

Ir!Jo kad biedrs Godmanis bija visus dokumentus parakstījis,uzreiz pie Savējiem un Nordfolkā nokļuvu.Jo tas pats J.K.,bija palīdzējis un centies.

ierakstam «Vai tie ir brīnumi?»
Gunars S. 2. jan 2019. 05:30

Ja tā padomā skaista bija jaunība ar visiem darbiem un nedarbiem! Riebīgi bija skatities kā skolēniem lika stāvēt goda sardzē pie ''sarkano ''strēlnieku pieminekļa! Cik es atceros no latviešu skolām tur nevies negāja..

.patreizējā Rīgas dome izrāda pilnīgu necieņu šim piemineklim!

Lilija L. 1. jan 2019. 22:46


Laimīgu Jauno gadu, Gunār!

Gunta L. 1. jan 2019. 16:05

Paldies,Gunaar,manas mammas miilhaakaa dziesma,stirnas var arii atskriet,ja barosi,bet ar gadiem neko nevar padariit,neskumsti ,skaisti nodziivosim un galvenais ,ilgi.1      .janvaarii,gluzhi savaa praataa,pie nedaudz paaugstinaatas temperatuuras.

Dzēsts profils 1. jan 2019. 10:03

Neaiziešu neatvadījusies. Jaunā gadā sāku jaunu dzīvi. Tad visiem laimīgi


Amigosam vēzis piemeties, lēnām mirst. Paldies par šo brīdi, ko bijām kopā

Gunars S. 1. jan 2019. 09:52

Vasilij, kuras ir ''mūsu'',uz reklāmu pelnošās meitenes?

Vasilijs P. 1. jan 2019. 08:45

Vismaz mūsu meitenes tagad tāpat vien uz reklāmām sev krietni naudu sapelnīs...

Vasilijs P. 1. jan 2019. 08:30

Labāk jau nu lai sargā ar vertoļotiem,lai kāds no CIP uz Tayvaņ-2 vai Maskavu nepārbēg.Prāta vētra.

Coroni c. 31. dec 2018. 23:21

Чтобы было всем, par все un 12 раз, 12 месяцев году,
новый день, как Новый год  
Laimīgu Jauno 2019 gadu

Aleksandrs V. 31. dec 2018. 20:57

Nē,tie nav brīnumi,bet gan cilvēku mākslas darbi un Tavs foršais atainojums !

ierakstam «Vai tie ir brīnumi?»
Gunars S. 31. dec 2018. 19:26

  Laimīgu jauno cūkas gadu visiem, Amigos-siešiem !      

Dzēsts profils 31. dec 2018. 18:32

Gunar, brīnumi tikai šonakt sāksies   Gaidi, būs jautri. Smuks akvārijs

ierakstam «Vai tie ir brīnumi?»
Gunars S. 31. dec 2018. 17:27

Paldies,Gunta! Šorīt bija jauks rīts ar sniedziņu,

es biju pie Bastejkalna.

.

nelielas atmiņas

ierakstam «Vai tie ir brīnumi?»
Gunta L. 31. dec 2018. 14:44

...Un veel joprojaam ir,gan sniedzinhsh,gan briinumi :     
Laimiigu Jauno gadu!

ierakstam «Vai tie ir brīnumi?»
Gunars S. 31. dec 2018. 11:36

kas nu tie par brīnumiem?

ierakstam «Vai tie ir brīnumi?»
Dzēsts profils 30. dec 2018. 21:55

Gunār, šī egle ir Lietuvā, Možeiķos.  Garām braucot, no mašīnas loga.

Ingrida X. 30. dec 2018. 18:27

    To mēs visi, kaut noliedzot, gaidām visi, Lita!!!
    Lai Atnākošais nes Tev kaut daļiņu tā, kas tika noskausts Aizejošajā!! :))

    Pasmaidi, būs viss labi!!!!    

Benita L. 30. dec 2018. 18:13

Labais!


Gunta L. 30. dec 2018. 17:32

Ir veerts Ziemelhbriezhi jau lido,dziesminhsh forshs.Riitvakar nodziedaashu saveejiem pie egliits.Noveelu Tev sagaidiit saveejo!   

Autorizācija

Ienākt