Gunars S. 24. jan 2019. 16:46Ja ne viens neskatās lai tad šī komanda izkustās
Vasilijs P. 23. jan 2019. 20:43Pat Lapinski pārtaisījuši...atraitnis,precēts.
Guna a. 23. jan 2019. 19:01Naukšēnos ..., oii - Amigoslendā ! izkustēties laiks !
Gunars S. 22. jan 2019. 05:51Guna, no dzejoļiem man nav nekādas sapratnes! Bet ''Baltā pasaka'' manī iekustināja fantāziju! Paldies par jauko klipiņu!
ziemas skaistums un bardzība.
Gunars S. 21. jan 2019. 23:16Kū Kolīte,būt sniega gūstā,prieka maz! Lāpstas pārslogo kā vecos tā jaunos,tas ir par traku
No malas skatīties ,bet to cilāt...
Vasilijs P. 21. jan 2019. 23:11Jā!Jā!Kad tik kads pie Saemas 22 datumā neaicina to nelaimīgo POLICIJAS iecirkni xxxx atraitnis precets,brīdināts.
Vasilijs P. 21. jan 2019. 23:06Jā!Jā!Kad kads pie Saemas neaicina 22 datumā to nelaimīgo POLICIJAS iecirkni xxxx...atraitnis,precets,brīdināts
Guna a. 21. jan 2019. 21:01Tā arī izskatās , Gunar ...,
kā baltajā Ziemas pasakā - jāizskatās !
Guna a. 21. jan 2019. 20:56Paldies ! par baltās Ziemas pasakas fragmentu - Tavā foto ...
balta mozaīka
sniegpārsliņu taureņi
klusumā baltā
Guna a. 21. jan 2019. 20:48Nu taču , Aleksandr !
Sievietes garderobē vnm jābūt kādam intriģējošam plīvurītim - ieinteresēšanai ! arī nolūkiem - citiem ... !
Dzēsts profils
21. jan 2019. 19:25Kuru tā pārsteidz,kuru tā sajūsmina un, kuru tā vienkārši nogurdina,jo regulāri jāmaršē ar sniega lāpstu pa ceļiem, lai tie būtu izbraucami.Bet priecājās, lai tie, kuriem par to nav jāuztraucas
Gunta L. 21. jan 2019. 18:24Nu riktiigas,koloriitas skaistas ziemas ainavas.
Aleksandrs V. 21. jan 2019. 16:30..baltais klusums pie mums valda...
Aleksandrs V. 21. jan 2019. 16:25...jā,ar palagu - amizantāk....
