VEFs neesot bijis tik Provinciāls,kā:

12. jan. 19:27

jo Repšes kungs zinot;futbols,hokejs,bokss,vai cits sporta variants,vai teātris kino,kur šaurs personu loks,Tur esot bijuši cehi un nodaļas,un iespejami sprieduši pēc padarītā,no ko kuram jāstrādā,vai strādājot.

Atslegas vārdi: cip director v.pljehovs15

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (9)

Gunta L. 7. feb. 12:32

Tas bija pirms Kristus vai peec?

Vasilijs P. 13. jan. 18:29

ja kompānijas iepērk koksni,tad iespējams izgatavot vismaz Pārkera kungam pēc pasūtījuma gan Ipon,gan citu vieglo tehniku peldošām vajadzībām.

Vasilijs P. 12. jan. 19:41

tā nu nav bijusi kulinārijas nozare,kur japiefiksē kas ar ko sajaukts...

Vasilijs P. 12. jan. 19:41

jo nedrīksteja pat savam tuvākajam priekšniekam,vai vadītājam atklāt,ar ko nodarbojies...

Vasilijs P. 12. jan. 19:37

Drīkst ar speciālo atļauju piekļūt tehniskai literatūrai bibliotēkā,nepieciešams ražošanai,jo nav tik provinciāls,kā sports...

Vasilijs P. 12. jan. 19:36

vai Paula kunga klinkšķinātās melodijas,jo viņam patīk-tur jāierodas laikus,lai nepiefiksētu-VEFs nebija tik provinciāla.Bet no zvana-līdz zvanam!

Vasilijs P. 12. jan. 19:33

Vai cikos dosies un mostas lai ierastos darbā ar 50 maršruta autobussu,jo LV Drošības sistēma no Pugo kunga Administrācijas laikiem-provinciāla.

Vasilijs P. 12. jan. 19:31

vai analoģiski Provinciālā estrāde ar visiem izpildītājiem,jo šaurs personu loks dzied.Tas būtu tikpat aptuveni,kā Anglijai pierādīt par viņu izstrādāto raķešu sistēmu FAU-2.

Vasilijs P. 12. jan. 19:29

informācijas vācēji par atsevišķām personām nu nekadā veidā nebūtu uz vietas un pēc konkrētas sistēmas vai shēmas uzraugāmas,kā mazpilsētā Rīga vai Holiwuda(mazpilsētas ar šauru personu un zināmo loku,ja slimo-tikpat neskaidri...

Autorizācija

Ienākt