Gan vīrieši,gan viņu mīlotās sievietes.
Nakts vidū piezvana kāds paziņa,kolēģis,ne gluži ļoti labs draugs,bet tomēr arī ne gluži svešs cilvēks un saka-sit manu brāli,paņem kaut kādus ieročus,ja Tev ir un brauc palīgā.Jūs brauktu?U sievietes,kura blakus-jūs laistu?
Atslegas vārdi: kautiņš0
Vasilijs P. 4. okt. 20:30Andželīna Džoulija gan nav cīnītājs,ja reklāmai,turpinātu,lai paliktu.Kādēļ pa pilsētām?V.Pljehovs.
Vasilijs P. 4. okt. 20:29Džohara Dudājeva kungs pats izlemtu,un kā rīkoties.Nekad nav atkāpies uz provokācijām.
Aija V. 4. okt. 17:08Jāpārliecinās, ka tzs nav kāds razvods. Bet ja tā tiešām ir, protams!
Dzintars P. 8. nov 2009. 23:12Esmu par mierīgu iznākumu, bet ja tāds nav iespējams, tad ko?!Policiju?! Valstij nav naudas degvielai!
Teikšu tā iet es ietu, jo esmu bijis IeM struktūrās, bet vai iesaistītos nezinu, bet to ka ja redzētu ka dzīvības draudi ir vienai no pusēm tiktu pielietots ierocis nepieciešamības gadījumā tas ir fakts.
Par to nelaišanu ir tā, ko teiksim kad MUMS, JUMS nepieciešamības gadījumā palīdzība nenāks????
Un ziniet ka šai valstī drīzumā būs anarhijas iezīmes, noziedzība, izrēķināšanās būs plaši izplatītas un vel trakāk.........Pasakiet, ka es domāju aplami?
Ilona M. 8. nov 2009. 22:23Man nācās dzirdēt gan puišu gan meiteņu viedokli savās mājās.Meitenes neparko neatbalstīja kaušanos,sargājot savus puišus un arī sevi,jo tādā kautiņā sekas var būt neparedzamas un puiši,kam acis mirdzēja-kur ir kautiņš?,beisboleni paņemt vai lāpstu?
Dzēsts profils
8. nov 2009. 22:01Jocīgi. Varbūt tomēr policiju? :))
Rihards F. 8. nov 2009. 21:16ja kads aizskartu manu gjimeni, tad but gatavs visam.
Dzēsts profils
8. nov 2009. 20:25aizbrauktu un nosistu,ka neļauj gulēt:)))
Dzēsts profils
8. nov 2009. 19:49Traki grūti prognozēt rīcību tādā situācijā, vienu varu teikt - mans vīrs nav uz kaušanos! :)
Churchiks K. 8. nov 2009. 18:44nu sievietei neljautu es.........a pats aizbrauktu.......100% gadiijumu kad mani sauc uz kaushanaos vinja nenotiek......