1ПонравилосьRihards B. Его блог (205)

Vai būtu jāļauj olvadu izņemšanu?

8 мая 14:28

apgraizīt taču drīkst, tad kāpēc šo ne

Ключевые слова: manipulācija0

Комментировать могут только авторизованные пользователи

Комментарии (5)

Vasilijs P. 13 мая 13:01

Protams Spūdžam jādodas uz ASV,jo ir pieredze.

Vasilijs P. 11 мая 14:58

Neticu,kad kāds no Jūsējiem spēs apmierināt Dobelnieci,tel.29742118

Vasilijs P. 11 мая 04:50

Vai tik Tu neesi tas slavenais Mētelīšu virinātājs no Latvijas Dzelzceļa?

Rihards B. 10 мая 10:16

Tādam debīliķim tiešām nevar būt bērni, savādāk pats tos apēstu kā amerikāņi tītaru pateicības dienā, loģiski.

Vasilijs P. 8 мая 15:28

nevaru spriest,jo citas intreses.Atraitnis,bērnu būt nevar.

Авторизация

Войти