apgraizīt taču drīkst, tad kāpēc šo ne
Ключевые слова: manipulācija0
Vasilijs P. 13 мая 13:01Protams Spūdžam jādodas uz ASV,jo ir pieredze.
Vasilijs P. 11 мая 14:58Neticu,kad kāds no Jūsējiem spēs apmierināt Dobelnieci,tel.29742118
Vasilijs P. 11 мая 04:50Vai tik Tu neesi tas slavenais Mētelīšu virinātājs no Latvijas Dzelzceļa?
Rihards B. 10 мая 10:16Tādam debīliķim tiešām nevar būt bērni, savādāk pats tos apēstu kā amerikāņi tītaru pateicības dienā, loģiski.
Vasilijs P. 8 мая 15:28nevaru spriest,jo citas intreses.Atraitnis,bērnu būt nevar.