Vai svētki bez aklo. ir svētki?
Atslegas vārdi: mīlestība34038, dzīve38633, attiecības38729
Nepazīstu nevienu aklo ..
Ar DABU un sev vēlamiem draugiem !!!
drīzak esam pazinas ,sad un tad uz isu bridi saskrienamies.....
ja nu vienigi tad ja tas japadara redzigs.
Nē,neesam gan draugi...Viņš man savulaik,caur citiem,ir tik daudz darījis pāri,ka esam nedraugi uz mūžu.
Esu draugos , laulības līgumu neplānoju slēgt !
Esi tads kads seit tad dzive vis okei
Nevienu aklo nepazīstu. Jeb - domāts bija alkohols? Sliktas, briesmīgi sliktas attiecības
Njehuja nesaprotu,kāpēc bez aklo nevar būt svētki?!!!