Tētim ir jābūt:
kā mājai – kur vienmēr patverties un sasildīties,
kā ceļamkrānam – tik stiprām rokām un tik augstu ceļošam,
kā mežam – tik dāsnam un lielam,
kā mūrim – kas no ļaunuma sargā,
kā vējam – kas asaru nožāvē un bēdu mākoņus izdzenā...
Tētim ir jābūt kā tētim - lepnam un atbildīgam.
Atslegas vārdi: Mīlestība34038, Dzīve38633, Attiecības38729
Bērniem patīk stipra gara vecāki.
Jābūt gan vienam gan otram, jo bērni ir mūsu lapnums
Nu vispār jau ieteicams ..
protams
Protams, Lūcija, saku kā ir, no savas pieredzes, vēlāk dzirdot no bērniem pretējo...saproti, rūgtums sakāpj kaklā.