Vai šodien, bez amigosa ir ko darīt? Man ir, bet slinkums. Un jums?
Atslegas vārdi: mīlestība34038, dzīve38633, attiecības38729
So so jeb pidjisat na pidjisat.
Labāk uzrīkojam spilvenu kauju.
ir gan garlaicīgi, šaize...
Esmu darbā, ko darīt periodiski ir. Garlaicīgi- nav..
Sonja.Tad jau mēsabi esam tādi bēdu brāļi kas brīvdienās rubī,
garlaicīgi ar stulbeni!!!
Man nekad nav garlaicīgi,darbs dzen darbu! Tūlīt eju ārā līdz tumsai...
Ļoti.
nezinu ka vienam otram bet man gan nau laika garlaikoties !!