Atslegas vārdi: Mīlestība34038, Dzīve38633, Attiecības38729
..... arī laimīgāku
....100%
...un arī skaistāku!
bet tamdēļ jau laimīgie sen zin,kur nelaimīgie tā skrien...
Jā. Bet tas jāiemācās.
Edisons labi padomāja un visiem kļuva gaiši.
Labas domas cilvēku dara gaišāku, laimīgāku un mīlošāku!
Tā jau ir . Es arī šovasar staigāju tāds pabalējis .
Nikita! Kā domājam, tā dzīvojam!
Nu nē,jāēd zivis,tur fosfors,man gan nevajag,lai spīd,bet,lai stāv!
Nu , tas jau nenozīmē ka viņš tumsā spīdēs ..
Jā....domāsim tikai gaišas domas!!!!!!!!!!!!
un sasilda arī līdzcilvēkus....
Tu parādi kaut vienu sliktu...