Mūsu pasaule ir kļuvusi neprātīga ... Lai to saprastu pašam jānojūk?
15. jūn 2011. 10:18
Atslegas vārdi: Mīlestība34038, Dzīve38633, Attiecības38729
Ne jau pasaule - bet gan cilvēki ..
Ne, ne, ne, lai tie visi jūk bez manis!
Nu, ko tad pasaules dēļ ies veselību bojāt? Taču nē! To, ko nevar izmainīt, lai paliek kā ir...
Tā saka,ka tāds tādu saprotot! Vai Latvijai pietiks naudas,lai saceltu trako namus?!...
ja pats nojuksi kā tad varēsi saprast ka pasaule ir kļuvusi neprātīga?????