Meitenes nav rotaļlietas, zēni nav sapņi?
11. jūn 2011. 10:28
Atslegas vārdi: Mīlestība34038, Dzīve38633, Attiecības38729
Nu kā jau nu kuram ..
Kā tad ne?! Tik daudzas abortējas,skaties,kas notiek Pingvīns izPārdaugavas komentārā!!!...
Rotāļlietām un sapņiem ir dažāda nozīme. Ar rotaļlietām var spēlēties, ar
meitenēm nē. Sapņi ir fantāzijas, zēni nekad.
Vienkārši tā ir dzīve...!