Atslegas vārdi: Mīlestība34038, Dzīve38633, Attiecības38729
Man vienmēr ir bijis tā,ka ar vīriešiem man kontaktēties vieglāk nekā ar sievietēm.Viņi parasti neuzdod stulbus jautājumus-tie gudrie vīrieši protams.No stulbajiem es cenšos turētie pa gabalu.
meitenes māk klausīties ..............
Nuja
Jā, noteikti!
biktstēvs vajadzīgs ir katrai meičai
Kas gan sievieti labāk sapratīs,kā vīrietis...to var teikt arī otrādi.Parunājoties ar pretējo dzimumu,mēs iegūstam vairāk vajadzīgas informācijas.