Atslegas vārdi: Mīlestība34038, Dzīve38633, Attiecības38729
Neitralizē.
lai gan saka,ka dusmojoties esmu skaista,tomēr lieku grumbu man nevajag
Noteikti!!! Kas grib redzēt dusmīgu seju?! Smaids ir tik pievilcīgs...
Dusmas diez vai bet īgnums,protams.Ja dusmojies uz sevīm,tad droši vien bojā skaistumu.
Ne visiem ... daži ir tik labsirdīgi - ka nemaz pēc cilvēkiem neizskatās ..
Protams!
nemāku dusmoties
Uz brīdi,protams!
argadiem dominējošās emocijas atstāj savas pēdas..
Tikai muļķības!!!
Bojā! Grumbas paliek vairāk!