Atslegas vārdi: Mīlestība34038, Dzīve38633, Attiecības38729
Nē - dažiem viņas nav vispār ..
Domāju, ka tie, kam sirdsapziņa ir, tomēr nēsā to līdzi. Bet, ja kādam nava, tad jau viņam vispār tās sirdsapziņas nav, nav, ņau...
R.Reigana kungs radija un realu Dz.Bonda telu uz HOLIVUDAS ekraniem.
Ja tev viņa ir ,tad diez vai tā pazudīs un ja nav,tad diez vai atradīsi vai pazaudēsi.
kad mana karta piegaja saņemt sirdsabziņu es staveju rinda šņaba bode
Nesa jau lidzi,bet dazreiz ta aizmieg.
Pareizi,jo dažam labam nav somas,kur to ielikt un nest...
kad piedzimu man tādu štelli neiedalija