Atslegas vārdi: Mīlestība34038, Dzīve38633, Attiecības38729
Smaidā galvenokārt izpaužas tikai SMUKUMS. SKAISTUMS pavisam citādi izpaužas un ieraugāms.
Smaidi un smaidiņi ir ļoti dažādi. Ja smaids ir no sirds vai no laimes, tad sieviete ir skaista un starojoša, bet ,ja viņas acīs mirdz ļauna atriebības kāre,tad viņas sejā smaids ,maigi izsakoties, nav DIVREIZ SKAISTĀKS.
Cik reizes nezinu,bet smaids,ka tads,dara savu:)