Atslegas vārdi: Mīlestība34038, Dzīve38633, Attiecības38729
Neglaimoju,tie laiki sen cauri.
Tas ir kā tajā filmā STULBS UN VĒL STULBĀKS...
Glaimi nešķiro nevienu .
Es neglaimoju nevienam! Kas es esmu?!!!
Tā varētu arī būt , glaimi labi noder "muļķu ķeršanai" - katrai zivij sava ēsma ..
tad jau sanāk ka visi ir muļķi.
Nobalsojat par šo varoņdarbu. LIELS PALDIES JAU IEPRIEKŠ.
un ja nu neglaimoju nevienam? Kas tad es esmu muļķe vai gudra?
pat nezinu ko tejkt.