cik lokanam jābūt, lai iementotu tavu bijību?
15. aug 2010. 18:16
Atslegas vārdi: doma23287, dzīve38633, attiecības38729
Man vnk nepatīk tie, kas lokās...kā suga.
Un neiemantos viņi no manis neko, lai locītos cik vien skaisti prastu...ja nu vien nicināšanu
Tik
Man liekas ka no manis navajag baidīties,nevienam iekodis vēl nēsmu! Varētu būt tik lokanai kā Anakondai.
Kas te par IEMENTOŠANĀM ??? PIESAKĀS :)
lokanākam par mani.