Nāc manās sveču liesmās sildīties?
8. jūl 2010. 09:47
Atslegas vārdi: mīlestība34038, dzīve38633, attiecības38729
Papriekšu siena kaudzē
nāc labāk pavizināties
Vai savu sveci jāņem līdzi, vai atstāt uz mūrīša žāvēties?
ka tik nesadegat abi
Labrāt.Kur jāiet?
pēc tāda uzaicinājuma visi Amigosa vīrieši saskries, būs jāliek rindā...nosalušo taču daudz...