Kas pēc Jūsu domām ir bezizejas stāvoklis?
19. jūn 2010. 18:11
Atslegas vārdi: Mīlestība34038, Dzīve38633, Attiecības38729
Bezizejas stāvoklis IR !!!
Tāds ir tad, kad tuvs cilvēks miris!
Tad ir bezizejas stāvoklis.........nekas nav līdzams.Viss!
nokert caureju diariju!!!
Nav bezizejas,bet ir nekam derigas sievietes!
Tāds stāvoklis ir katastrofa,ja palaimējās atrast palīdzīgu roku,tad labi,bet,ja ne labāk nedomāt.