Vai Jūs jūtat, ka Jūs aiz muguras aprunā?
7. apr 2010. 18:53
Kā reaģējat?
Atslegas vārdi: Mīlestība34038, Dzīve38633, Attiecības38729
Lai tik runā! Priekšā vai aiz muguras, vienalga, tas nozīmē, ka joprojām esmu dzīva, un vienmēr kādam tak kaut kas skauž vai vienkārši mēle niezēt niez! Ja tā slepus aiz muguras, tad tak esmu priekšā!
Nekā nereaģēju, ignorēju!