Palīgs

Vērtējumi

Atbildes uz jautājumiem

Vērtējumi - tā ir iespēja izteikt savu pozitīvo attieksmi pret saturu un tā autoru. Lietotāji var vērtēt visu, ko kāds ir radījis portālā. Ja jums ir iepatikusies, piemēram, kāda fotogrāfija, blogs, jautājums, atbilde, tad varat to novērtēt, klikšķinot uz ikonas «pirksts uz augšu». Satura autors uzzinās par jūsu vērtējumu caur lapu «Mans profils». Viņš / viņa ieraudzīs, kas viņu novērtēja. Šie vērtējumi ietekmē iekļūšanu dažādos topos.

Lietotāja iegūtie vērtējumi portālā tiek uzkrāti visas virtuālās dzīves periodā un formulē lietotāja reputāciju. Tie uzkrājas nevis vienā skaitītājā, bet gan atsevišķi katram atslēgas vārdam.

Vērtējumi palīdz arī izmērīt attiecības starp portāla lietotājiem. Jūs varat redzēt, kā katrs no lietotājiem ir vērtējis Jūs, un to, kā jūs esat vērtējuši kādu (skatīt «savstarpējie vērtējumi»).

Vērtēt kaut ko var tikai vienu reizi. Tātad, vērtējumu skaits ir vienāds ar lietotāju skaitu, kas vērtē šo saturu.

Savstarpējie vērtējumi redzami lietotāja profila lapā un draugu sarakstos. Tie attēlo kopējo vērtējumu skaitu, ar kuriem Jūs un otrs lietotājs vērtējāt viens otru laika periodā, kas pavadīts portālā. Tiek ņemti vērā pilnīgi visi vērtējumi jebkuram saturam (fotogrāfijas, jautājumi, atbildes, blogi, u.c.)

Uz skalas skaidri redzama vērtējumu attiecība:

  • Pa kreisi (man) - cik vērtējumu šis lietotājs ir ielicis Jums.
  • Pa labi (viņam/viņai) - cik vērtējumu Jūs ielikāt šim lietotājam.

«Vērtējumu limits» rāda, cik reizes Jums ir iespēja kaut ko vērtēt.

Pēc katra vērtējuma sniegšanas, limits samazinās par vienu vienību.

Limitu var palielināt, radot jaunu saturu portāla ietvaros. Kad jūs augšupielādējat fotogrāfijas, uzdodat jautājumus, atbildiet uz jautājumiem, veidojiet ierakstus savā blogā, limits tiks palielināts pēc sekojošas sistēmas:

Darbība «Vērtējumu limita»
palielināšana
Augšupielādēt fotogrāfiju +1
Izveidot ierakstu blogā +3
Uzdot jautājumu +2
Atbildēt uz jautājumu +1
Labākās atbildes autors +3
Izvēlēties labāko atbildi +2

Rakstot komentārus, limits netiek palielināts.

Uzmanību! Kad jūs dzēšat saturu, limiti tiek samazināti dubultā apmērā. Piemēram, ja lietotājs, atbildot uz jautājumu, saņēma +1, tad, dzēšot šo atbildi, limits tiek samazināts par -2. Limitu samazinājums nav atkarīgs no tā, kas un kāpēc dzēsa atbildi (moderators, vai pats autors).

Padoms: Cenšaties nepārkāpt noteikumus, lai Jūsu saturs netiktu dzēsts!

«Vērtējumu limits» var kļūt negatīvs, ja pēdējā laikā ir ticis dzēsts liels apjoms no Jūsu radītā satura.

Jūsu «vērtējumu limits» samazinās divos gadījumos:

  • Ja Jūs vērtējat kaut ko. Šajā gadījumā limits tiek samazināts par 1 vienību.
  • Ja tiek dzēsts jebkurš Jūsu saturs. Kā jau augstāk minēts, ja Jūs dzēšat saturu, vai tas tiek darīts balstoties uz noteikumu neievērošanu, tad Jūsu limits automātiski samazinājās dubultā apmērā.

Visdrīzāk jums ir beidzies «vērtējumu limits»

Skat. «Kā var palielināt vērtējumu limitu?»


Autorizācija

Ienākt