Labi,kad Hitlera kungs spēles ar Šveices komandu neredz!

17. mai. 00:32

Heijā!heijā!

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (1)

Vasilijs P. 17. mai. 00:33

heijā!heijā Šveice!

Autorizācija

Ienākt