apgraizīt taču drīkst, tad kāpēc šo ne
Atslegas vārdi: manipulācija0
Vasilijs P. 13. mai. 13:01Protams Spūdžam jādodas uz ASV,jo ir pieredze.
Vasilijs P. 11. mai. 14:58Neticu,kad kāds no Jūsējiem spēs apmierināt Dobelnieci,tel.29742118
Vasilijs P. 11. mai. 04:50Vai tik Tu neesi tas slavenais Mētelīšu virinātājs no Latvijas Dzelzceļa?
Rihards B. 10. mai. 10:16Tādam debīliķim tiešām nevar būt bērni, savādāk pats tos apēstu kā amerikāņi tītaru pateicības dienā, loģiski.
Vasilijs P. 8. mai. 15:28nevaru spriest,jo citas intreses.Atraitnis,bērnu būt nevar.