Puķina kungam,ko darām ar?

31. aug. 10:30

Par spiegošanu kolonijās aizturētajiem ASV un Ukrainas aizturētajiem Pilsoņiem,ja saistoši,un apstiprināt,nav saistīti,ja Sabotāžas akti

Atslegas vārdi: cip director v. blow107

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (7)

Vasilijs P. 5. sep. 05:06

Jo ne jau tas debilais dēls,bet Valerians no Mičiganas ar apsarga sertifikātu spējis iefiltrēties pat grāmatvedībās,jo dēlam un vienīgi Imants Ziedonis ar dzejoli motocikls-vienīgi grāmatas.

Vasilijs P. 2. sep. 16:42

Jo Madonna par nepareizi iznesto pīli esot padzinusi no darbavietas.Sanitārs.Nav attiecīgi sīkāka informācija no Švarcnegera,vai arī netika ko iznesis!

Vasilijs P. 2. sep. 04:37

Jo nav zināms,kurām personām Boriss Pugo Karpovičš ir devis uzdevumu izvest no ASV nepieciešamos rasējumus un matreālus(ieskaitot rāvējslēdzēju)no NASA.Ja Zinātnes un Izglītības ministrija apstiprinājusi,nav mācījies ASV.

Vasilijs P. 1. sep. 17:42

negrasos balsot Krievijas Valsts prezidenta vēlēšanās nedz par Dž.Bušu,nedz Klintonu,lai cik pazīstami viņi Eiropā būtu,ja sāk meklēt CIP cietumus.Ir Kolonijas!

Gunta L. 1. sep. 13:57

Ievest purvā no kurienes 30 gadus nevar tikt ārā.

Vasilijs P. 31. aug. 20:14

Skaidrojums,apsaedzes vai apkalpojošais personāls.

Vasilijs P. 31. aug. 10:32

Ir pietiekoši Avārijas variants,ja vēlmes nomaiņai,būs lētāk pret Levita privāto algoto kompāniju,ja jau Pensija.Tad norunai-1:1?Levita pensijas apmērs un nosacījumi,ja nodevis zvērestu.

Autorizācija

Ienākt