Vai šis skaitās iepazīšanās saits?

14. jūn. 12:24

Pēdējā laikā saņemu ļoti daudz nepiedienīgu piedāvājumu.Vai tiešām ,šeit ir kāds slepenais klubiņš?  Citos soctīklos nav tik daudz netiklības kā šeit!!!! Nekā personīga pret citiem lietotājiem. LAI VISIEM JAUKA DIENA!!!

Atslegas vārdi: diemžel mūsdienu10

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (22)

Atis K. 20. jūn. 19:19

Tagad šis ir Vailija saits.

Vasilijs P. 17. jūn. 14:25

nepavisam īstas skaidrības,ko Lielbritānijas premjers ar Asanžu iesāks.Ir gan maksātāju nodokļi(uztur un apsardzes nauda).Lielbritānija-neapstrīdu-bagāta Valsts/

Vasilijs P. 17. jūn. 12:52

Snowdenam būs jākaro!Viņam vispārējā vidējā tehniskā un militārā izglītība.

Gunta L. 16. jūn. 14:25

Ir gadījies.Man šeit patīkk spēles.

Vasilijs P. 15. jūn. 21:34

Nav informācijas,kā Lielbritānijas premjers Asanžu piesaistīs...

Vasilijs P. 15. jūn. 21:30

Vācijā analoģiski Jūrmala,visi svešie(iebraucēji)tiek pastiprināti vēroti,jo vietējiem atļauts,tad glāzīti labāk necilā!

Ingrida X. 15. jūn. 21:23

Un vēl - netikli piedāvājumi ir visur, arī ikdienā, viss atkarīgs no tā, kā Tu uz tiem reaģē, arī ignorance ir reakcija, bet gan jau Tu to zini   Vispirms - apzināties pašai savas prioritātes, un tad jau viss pakārtosies..  

Ingrida X. 15. jūn. 21:19

Tas atkarīgs no tā, ko kurš meklē vai - nemeklē. Kā ikkurā saitā.
Savulaik, un esmu teikusi to vairākkārt, tieši te esmu iepazinusies ar vairākiem jaukiem cilvēkiem, ar dažiem no kuriem sekojusi draudzība arī klātienē, realitātē, gadiem. Ar dažiem - sazinos joprojām (un - es nerunāju tikai par vīriešiem). Esmu pateicīga par to, ka bija šis saits, ka bija šī iespēja

Bez tam - tieši pateicoties tam, ka radu draugu te, spēju pieņemt reiz sev nozīmīgu lēmumu - doties uz sev svešu zemi, doties uz darbu Vācijā.. tas nebija viegls lēmums man, galīgi nee.. Un, neskatoties uz visiem grūtumiem, kas bija gados tur, PALDIES Tev, vārdā nenosauktais, par to, ka to spēju! (zinu, ka tu, kaut reti, te ieskaties joprojām ) Lai Tev viss jauki, J.!!! :)

Tā kā, inguci Priede, jebkur var atrast visu ko, vai arī - neatrast neko, viss jau mūsos

Vasilijs P. 15. jūn. 18:31

Snowdens varēja šo faktu nezināt,ja Vācijā Pasi izgatavo 2 dienas,tad ja esi un pārliecinats,tad Ķīnas tautas Republikā to paveic(Pasi izgatavo) 15 minūtēs un ar vissu fotto!

Ansītis S. 15. jūn. 00:38

Nēēēēē....šī ir makšķerēšanas bode   oi....bļoda  vai dīķis   kurā
peldas  Ansītis   ar Vasju   ( divi CIPa krokodīļi ...info –zin ir slapināti–slepināta)   Vasja met tik makšķerīti    es bik tūdaļ  piecopēju–lietvedībā pik fik sēju...  
  Lai  salda  rīta  kafija !!!
  Vēl VISIEM!!!!
                 vecā mafija !!!

Vasilijs P. 14. jūn. 18:39

Tādējādi tikpat man bija nepieciešams lietas kārtot caur Ķīnu,lai atsauktu sadarbību ar Snowdenu.

Vasilijs P. 14. jūn. 18:26

Ļoti garšo Laimas zefirs Moskva Zlatoglavaja!

Svilpis L. 14. jūn. 16:27

Inucis Priede laikam ir cienījama''zivs'',jo es tā sapratu,ka viņai atkauties grūti:) Piespraud sev pelnīto medaļu.
bet iepazīties var jebkur.Vari saukt šito,kā gribi.''No savas lodes neizbēgsi''arī tad,ja darbosies tikai klubiņos ar nevainojamu reputāciju :)
Es ar amigos lv iepazinos tad,kad jau biju iepazinies draugiem lv,jo tolaik amigos vēl nebija''komas stāvoklī''un te publicēja savus daiļdarbus mana tā laika draudzene.Man gribējās redzēt.

Baskājainā J. 14. jūn. 13:52

Vasilijs P. 14. jūn. 13:50

Viņš patiešām vests uz VEF ar kravas mašīnu,kad pārējie VEF basketbolu spēlējuši,un bijis jālasa,ja ne kartupeļi,tad vismaz akmeņi,bet maksāja labi,Krievu Repši vēl nebija,par dienu ja savāci 1 tonnu kartupeļu,tad saņem 10rubļus,bet ja 1tonnu akmeņus,tad 12 rubļus dienā.

Vasilijs P. 14. jūn. 13:44

Mafija!Mafija!Mafija!

Vasilijs P. 14. jūn. 13:43

Pauls lai tik spēlē mūsdienīgi!

Baskājainā J. 14. jūn. 13:40

Augstu godātais..iekāpiet varbūt laikmetīgākā mākslā

Vasilijs P. 14. jūn. 13:34

PSRS Tautas mākslas attiecības(nevaru spriest),atraitnis(precēts).

Baskājainā J. 14. jūn. 13:22

Parunai "kas meklē,tas var arī kaut ko atrast" gan jau ka ir savs sekotāju pulks Galvenais apjaust un nospraust sev mērķi..ko meklēt ..vai vispār meklēt kaut ko ..vai relaksā tupēt uz liepu laipas,noklausīties ļaužu čalas un nebēdnīgi plunčāt plikpēdiņas  Gaujā
Cik veselīgs šis dotais kontingents neņemšos spriest ..lielāku akcentu likšu uz to ,ka katrā zampā var atrast savu pērli
Arī visiem jauku dienu vēlot..Jūle

Autorizācija

Ienākt