.... pabūt mieriņā un skaistumā

9. okt. 08:12

   Labrīt!
   Vakardiena bija tik ļoti skaista - dienā zilumzila debestiņa, vakarā - saulīte tik skaisti uz čučām aizgāja, ka.. nevēlos par tām nejēdzībām, kas šobrīd darās, tagad ne vārda..

   Vēlu sev un visiem Jums - uzsmaidīt atkal jaunai dienai, sev, sētniekam, kas grābj lapas, satikt gaišus cilvēkus, kas iedvesmo, un novērtēt to labo un skaisto kas joprojām ir un nav zudis nekur   Mēs esam joprojām mēs, un tas ir galvenais Izturību, mīļie!


Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (25)

Ingrida X. 22. okt. 10:31

Tavu ierakstu šodien, 10:28, dzēšu. Tu man neatstāj citu iespēju.

Ingrida X. 22. okt. 10:29

(Tavu kārtējo bezsakaru, ja tas sekos, dzēsīšu; manī nav naida ne druskas, tikai un vienīgi žēlums   Nu nevar tā ālēties, kā Tu to dari. Joprojām esam dzīvi, joprojām ķepurojamies, kā nu katrs to mākam, mūs nobloķē reizēm pati dzīve, tad, kad nekas vairs nav mūsu kontrolē, dmž. Visu visvislabāko Tev, Vasja!; sveicieniņš Agrim )

Ingrida X. 22. okt. 10:24

Melnā žurciņa joprojām ir drebelīgi bailīga   Vēlējos iekomentēt vienu Tavu kārtējo (un, kā jau teicu - paldies par Tavām nerimstošajām aktivitātēm te! ) ierakstu, bet, kā jauki nokonstatēju - esmu Tevis bloķēta, joprojām.

Tad tā, Vasilij jauko! Lai cik ārprātīgi reti tagad ko uzrakstu te, saglabā vismaz kripatiņu pašcieņas - ja neļauj man paviesoties pie sevis, arī manās mājās Tu neesi gaidīts. Ja noslēgtas durvis man, tās, pat nebloķējot (es nespēlēju tādas dumjas spēlītes), kam ienāc pa manām? Neuzcienāšu vairs ne ar tēju, ne kafiju, par viskiju vispār runāt nav vērts. Jauku Tev dienu, bloķētāj-trīcļipi!

(lamatas katrs pats sev rada, Tu savās esi ieskrējis ne pa jokam)

Vasilijs P. 20. okt. 21:52

Melnā žurciņa ir saprotoša,ja neuzmācas.Lamatas.

Ingrida X. 20. okt. 15:38

   Foto - no vakardienas. Šodien līst, bet vakarpriekšpusdiena bija tik silta, mierīga un skaista, ka biju priecīga atrast laiku pastaidziņai   Dabā viss joprojām notiek ļoti skaisti. Pat šodienas lietus - pie lietas, rudens, kā nekā

Ingrida X. 20. okt. 14:53

Vasilij. Ja spēju (kaut nojaušami), saprast Tavu pierakstījumu jēgu, atbildu. Šorīt, pēc 6iem Tevis rakstītajam man nav, ko atbildēt, jo - to jēgu nerodu

Katrā ziņā - esi vesels un drukā vien tālāk (labā noz.to saku), uzturot šo saitu pie dzīvības   

Ingrida X. 20. okt. 14:47

   Paldies, Gunta!
Kā es tagad saviem līdzcilvēkiem saku: Šobrīd katram jāieslēdz visi savi iekšējie mehānismi, lai spētu izturēt tos absurdus, kas notiek. Par valdību neizteikšos (kam lieki kurināt sevi?), vistrakākais, manā skatījumā, ir cilvēku sanaidošana. Tēmā plašāk neļaušu sev te iebraukt, pietiek jau ar to, ka tas pārņēmis fb, un tas, protams, ir saprotami.
   Šī varētu būt savā ziņā tāda kā miera osta, kur padalīties ar ko citu, parunāties, pajokot.. bet - cik tad te vairs ienākam? Un arī to var saprast.

   Arī Tev un visiem citiem - lai silti, spēja rast iekšēju mieru, neskatoties ne uz ko!   Arī man šobrīd nav viegli nemaz (kā jau daudziem), bet meklēju savus ceļus, kā palikt joprojām tai, kas esmu, un, ko nevēlos pazaudēt ne par ko

Vasilijs P. 20. okt. 06:27

Flakoniņu gāšana beigusies...

Vasilijs P. 20. okt. 06:26

Tagad jau nokārtojas uz paklājiņa...

Gunta L. 20. okt. 06:10

Lai ir silti dvēselei arī lietainās dienās!

Ingrida X. 18. okt. 00:10

    Gribas, nobeidzot šo savu ierakstu, ievietot ko skaistu.
Baznīca manā vecpilsētā, man pašai bija brīnums, kad pirms pāris dienām ieraudzīju to, tik skaisti izgaismotu   (kkā sanācis šajā ierakstā daudz ar baznīcām, tas nav tā, ka es speciāli ar tām, man nav tām sakrālas nozīmes, ne jau Dievs ir tur; tās ir skaistas, jā, tas gan )

Ingrida X. 17. okt. 23:53

Neviens mums, Vasilij, nav uzbrucis. Cilvēks pats ar greizām domām, ar nepareizām izvēlēm ir sev vislielākais uzbrucējs, pie tam - bieži

Ingrida X. 17. okt. 23:50

Paldies, Andri O.! :)
Kā gan bez tā?! Cilvēki jau paši mēdz veiksmīti aizbaidīt. Jāmācās to savā lauciņā turēt, vai ne?

Vasilijs P. 10. okt. 10:59

Rembo vienīgi Mairis Briedis!Jo nekads Tur vietējais miskastnieks

Vasilijs P. 9. okt. 21:31

Mums uzbrukuši Citplanētieši!

Andris O. 9. okt. 19:14

Veiksmi turpmāk!

Linards Z. 9. okt. 12:55

  

Ingrida X. 9. okt. 12:48

Jā! Pavasaris mans visvismīļākais gadalaiks.. nu.. kā priekšspēle, apmēram   vasariņai, protams!!!

Linards Z. 9. okt. 12:47

Jauki....pirmās pavasara puķes ir visskaistākās

Ingrida X. 9. okt. 12:44

Pavasarī tie brikšņi ir vēl foršāki. Man nosvila vecais kompītis, pazaudēju daudz jauku bildīšu, bet reiz tajos brikšņos, galīgi negaidīti! - atradu narcišu pudurīti un pat sarkanu tulpi! Patiešām!

Autorizācija

Ienākt